קליפ תדמית - צילום ועריכת קליפ תדמית לאירועים חברתיים ועסקיים
זקוקים להפקת סרטי תדמית עבור החברה שלכם? השכלתם להבין כי סרטי תדמית הם כלי שיווקי מנצח?
צרו קשר היום, ונעזור להצלחה שלכם בעתיד!

סרט תדמית הנו הכלי השיווקי החזק והנכון ביותר להעברת מסרים. סרטי תדמית נועדו לשקף ולהעביר את הפנים של העסק, מטרות ויעדי החברה, היתרונות הקיימים בחברה והיכולות הן אוחזת החברה. כמו כן, הפקת סרטי תדמית היא הדרך לגרום ללקוחות להכיר את החברה ולצפות בחברה במו עיניהם.

סטודיו אופוליאון מתמחה בהפקת סרטי תדמית, סרטים לגיוס הון ומשקיעים, סרטי הדרכה, סיקור ועידות, כנסים ואירועים עסקיים, סרטי מוצר, פרסומות לרשת האינטרנט, וידאו שיווקי וצילומים שיווקיים, לכל עסק ובכל תקציב.
סרטי התדמית שלנו הם ברמה גבוהה ביותר, ומצולמים בציוד צילום מתקדם ביותר, על מנת להציג אתכם בצורה המקצועית והאיכותית ביותר

אנו מתמחים בעשיית סרטי תדמית בתקציבים שונים

סרט תדמית צריך להתאים בדיוק לקהל היעד אליו הוא פונה. הפקת סרט תדמית שתוכנן בקפידה, שהמסר בו ברור וממוקד לקהל היעד במדויק, יניע בקלות לפעולה וישיג את מטרתו בצורה מיטבית. כל סרט הדרכה הוא גם סרט תדמית.

לאחר כשמונה שניות בלבד - יחליט הצופה אם ברצונו להמשיך ולצפות בסרט.

לפיכך יש ליצור 'חיבור' לנושא ולמסר בפרק זמן זה. כאשר ניגשים להפיק סרטי תדמית יש לתכנן את שלבי הפרויקט בקפידה. אחד היתרונות הבולטים בעבודה עם צוות מקצועי, היא היכולת לבנות את כלל שלבי הפרויקט בצורה הנכונה והמקצועית ביותר. בניית הפרויקט נכונה, מעניקה ללקוחותינו את השקט וההבנה כי הם בידיים מקצועיות אשר יצליחו לעשות סרט בדברים.
תכנון הבסיס הוא המפתח להצלחה וליצירת סרט תדמית מושך ומקצועי.

סרט סוף שנה, סרטון להצגת עובדים מצטיינים, סרטון המציג תהליכים והצלחות של החברה, סרטון לאירועי חברה – סרטים פנים אירגוניים מאפשרים לכם להמחיש לעובדים שלכם, בצורה ויזואלית וקריאייטיבית, עד כמה אתם מעריכים אותם. בין אם מדובר בסרטון סוף שנה ובין אם מדובר בסרטון שבא להעביר מסר לעובדים, השימוש במדיום מתקדם וחוויתי יוצר תחושה שלארגון אכפת מהעובדים שלו ושהוא משקיע בהם. וכל מנהל יודע שעובד שמרגיש טוב ומוערך במקום העבודה שלו יהיה יותר נאמן לארגון ויותר אפקטיבי בתוצאות

מחירי הפקת סרט תדמית משתנים בהתאם לאופיו של הסרט, לתסריט הנכתב לו, להיקף שעות העבודה המוקדשות לצילומים, לעריכה ולפרמטרים רבים נוספים. לכן הקדשנו זמן רב לתכנון ומחשבה כיצד להתייעל ולייעל את הליך ההפקה, כך שבסופו של דבר יבוא לידי ביטוי בתקציב המוקדש לו.

דוגמאות לסרטי תדמית

למלעה ↑


למה לקחת שירות מחברת הפקת אירועים ולא להרגן את הכל לבד?!
השמחה תמיד מסתובבת לידינו, והינה הגיעה הרגעה – אתם מתכננים אירוע.

תכנון האירוע מצריך ממכם הרבה זמן וכח. צריך להרגן רשימת מוזמנים, למצאו די גיי טוב, צלמים, נגני תופים עם יש צורך , למצאו מעצב, מאפרת, הזמנות, מגנטים , בלונים, הפשר להמשיך את הרשימה עד אין סוף
אתם מתרוצצים כל יום עד שהאירוע מגיעה וחולמים שהוא כבר יעבור, והפשר יהיה לחזור לשגרת החיים.

ארגון אירוע זה דבר לא פשוט, כאשר עושים את זה בפעם הראשונה. וגם קשה לבדוק את כל הספקים בתחום, צריך לבזבז המון שעות בבדיקה של כל ספק. אפשר כמובן לבדוק בפורומים ובהמלצות, לשאול את החברים וחברות, אבל עדיין זה מתיש ולוקח הרבה זמן.

או שהפשר לקצר את התהליך, וכאן לתמונה נכנסת חברת הפקות.

חברת הפקות מקצועית כמו סטודיו אופוליאון, הפיקה הרבה אירועים במשך שנים. ולכן אנחנו מכירים את הספקים הטובים בשוק האירועים. היתרון נוסף שיש לחברת הפקות היא שכל הספקים שהחברה עובדת איתם נותנים מחיר יותר זול, מאשר נותנים ללקוח חוץ.
ולכן חברת הפקות יכולה לחסוך לכם כסף, הרווח של החברה יהיה על כלל העסקה, ולא על כל ספק בנפרד.

הרווח שלכם בעת סגירת העסקה מול חברה להפקת אירועים, הוא אצום:

  • אתם חוסכים בזמן – שמצריך את חיפושים של הספקים הטובים ביותר.
  • אתם חוסכים בכסף – כי אין צורך לשלם לכל ספק בנפרד את הרווח.
  • אתם חוסכים בבריאות – כי כל כאב הראש עלינו, ורק השמחה אלכם.

עדיין רוצים להתרוצץ ולהרגן את הכל לבד? צרו קשר, אנחנו כאן כידי שאתם תשמחו עם ראש שקט.

למלעה ↑


סטודיו אופוליאון - עריכת וידאו לכל אירוע
סרט מצולם מדהים וערוך בצורה איכותית, סרט שכולם יזכרו תמיד.

אנחנו חוגגים בחיינו המון אירועים, חלקם גדולים מאוד, חלקם קטנים, אך כולם בעלי משמעות עבורנו ולכן חשוב לנו לחגוג אותם בדרך מיוחדת, עם כל האהובים עלינו. על מנת להפוך את האירוע שלכם לבלתי שגרתי ומרגש, עריכת סרטים היא בהחלט פתרון יצירתי.
שילוב של סרט או קליפ קצר ומרגש, ללא ספק יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח ומרתק.

עריכת סרט וידאו מאופיינת ביסודיות, מקצועיות ובאהבה ענקית למקצוע אשר באה לידי ביטוי בתוצאות - קליפים וסרטי וידאו שלא תוכלו לשכוח...
באמצעות עריכת וידאו הופכים הצילומים הגולמיים לסרט המשמש לשימור האירוע - מטעמי נוסטלגיה וזיכרון לדורות או מטעמי תיעוד היסטורי. כך או כך, על מנת שהסרט באמת ילכוד את זיכרון האירוע בצורה טובה, עלינו לוודא כי הסרט הגולמי יצולם ברמה טובה וכן, שתבוצע עריכת וידאו איכותית על אותו סרט גולמי.

עורך וידאו מוכשר, בעל ניסיון בעריכת וידאו לאירועים שמשתמש בציוד העריכה המתקדם ביותר - עושה את ההבדל בין סרט וידאו משעמם ובנאלי לסרט שמצליח להעביר את מגוון הרגשות, התחושות וההתרגשויות האופפים אותנו במהלך האירוע המשפחתי.
בידיו של עורך הווידאו הכוח להפוך את הסרט לקולע ונעים לקהל או לגרום לו להיכשל כישלון חרוץ אצל קהל הצופים. על מנת לערוך קליפ מסרט של אירוע משפחתי לא מספיק להשתמש בציוד עריכת וידאו, גם אם הוא מהמשוכללים ביותר. מאחורי כל קליפ טוב מושקעת מחשבה רבה ואת מרבית העבודה במקרה הזה מבצע אמן עריכת הווידאו.

הניסיון העשיר שעורכי ווידאו בסטודיו אופוליאון צברו בעריכת סרטי וידאו, הסגנון הייחודי והנקי והראייה המיוחדת שלהם בשילוב עם הציוד המתקדם וצוותו המיומן יכולים להפוך גם את סרט הווידאו של האירוע שלכם למראה אמתית שתשקף את רגעי השמחה המרגשים באירוע שלכם למשך שנים, כך שבכל פעם שתצפו בסרט, תרגישו כי אתם ממש בתוך האירוע.

עריכת וידאו - עריכה מחדש

אם גם לאחר הצפייה בסרט האירוע שלכם אתם מרגישים פספוס, חוסר מקוריות, ואכזבה מהסרט אתם מוזמנים לפנות לסטודיו אופוליאון על מנת שנערוך מחדש את סרט הווידאו שלכם. אנחנו נסייע גם בתיקון עוולות עריכת וידאו של אחרים.

בסטודיו אופוליאון ניתן להזמין גם שירותים נוספים כגון:

  • סריקת תמונות
  • הכנה אלבום דיגיטלי מתמונות שלכם
  • תיקון תמונות ישנות
  • המרת פורמטים ישנים של וידאו מDVD או קלטת וידאו ישנות, לכל פורמט עדכני של קובץ מחשב, קובץ אינטרנטי או לדיסק DVD. אנחנו מהמרים כל סוגי הקלטות של מצלמות ביתיות או מקצועיות לפורמט עדכני על פי דרישתכם.

אם בחרתם בהפקת וידאו, לכו על הטוב ביותר צרו קשר, ונהפוך את החלומות שלכם לסרט .

למלעה ↑


קצת על החברה

יבגני הצלם הקים את חברת סטודיו אופוליאון יותר מעשרים שנה. לפני מספר שנים יבגני צירף לחברה כשוטף את ודים טפפר, שכיום הוא מנהל החברה.
יבגני וודים בחרו בקפדנות רבה את הספקים שאיתם עובדת החברה. כל הספקים הם הטובים ביותר בתחום האירועים. כולם עם ניסיון ואהבה למקצוע שלהם. כל אחד מהצוות תורם את הלב והנשמה לביצוע תפקידו.
בחברה ישנם עורכי וידאו מקצועיים, צלמי וידאו וסטילס עם ציוד צילום חדיש, גרפיקאי עם ניסיון רב, צוותי מגנטים, די גיי, נגנים, מטופפים, ועוד הרבה אנשים אחרים שישמחו לתת לכם שירות מכל הלב.

אנחנו כאן בשבילכם. האירוע שלכם זה האומנות שלנו.

צרו קשר לייעוץ חינמי.